mecidiyeköy bilgisayar tamircisi

 

Mecidiyeköy bilgisayar tamircisi gezici ekiplerimizle mecidiyeköy bölgesine hizmet vermekteyiz. Amacımız bilgisayar, notebook, santral, büro makinaları, kamera güvenlik sistemlerinin satış ve teknik servisi konusunda her zaman en iyi şekilde hizmet vermektir. Bilgisayarınızda; virüs, donma, yavaş çalışma, windows arızaları, format & yazılım yenileme, özellik artırılması, yedek parça temini, veri kurtarma v.b gibi sorunlarınızı çözmekteyiz. Müşteriyi kandırmadan, gerçek arızaları tespit ederek bu arızaları en uygun maliyette tamir etmektir. Bizle çalışmaya başladığınızda memnun kalmama gibi bir durumunuz olmayacağınızı garanti ederiz.

 

Servis Hizmeti Verilen ürünler

Notebook & Laptop ve Masaüstü bilgisayarların tamirlerini mecidiyeköy bilgisayar teknik servisi kapsamaktadır. Tüm bilgisayarın bakım, onarım ve yedek parça işlemlerini garantili olarak yapmaktayız.

 

Muhasebe Programları Servis ve Satış Hizmeti

Mecidiyeköy Bölgesine verdiğimiz bilgisayar servis hizmeti ile kullandığınız eta, logo, mikro, ticari programların açılmamasından, ağ bağlantılarından, sql den kaynaklı arızalar, devir işlemleri vb. gibi sorunlarınızda bizi arayıp servis talebinde bulunabilirsiniz. Aynı şekilde logo, mikro, eta gibi muhasebe programlarının satış ve kurulum hizmetinide vermekteyiz.

 

Yerinde Servis Hizmeti

Vermiş olduğumuz mecidiyeköy bilgisayar servisi hizmeti sadece mecidiyeköy civarındaki bilgisayarı arızalanan müşterilemiz için geçerlidir. Mecidiyeköy bölgesine özel servis ekibimiz vardır. Bu sayede sorunlarınız hızlı bir şekilde deneyimli personellirimiz ile çözülmüş olacaktır.

 

MECİDİYEKÖY BİLGİSAYAR SERVİSİ UZAKTAN YARDIM

Acil veya küçük arızalar olduğunda Mecidiyeköy bölgesindeki müşterilemize internet üzerinden uzak masaüstü desteği ile bilgisayarınızı kontrol altına alıp hızlı bir şeklilde arızayı giderebilmekteyiz.Ancak bu hizmetten bakım anlaşmalı müşterilerimiz yararlanabilir.

 

Telefonla Destek Hizmeti

MECİDİYEKÖY bilgisayar servisi hizmetimiz ile sormak istediğiniz veya takıldığınız konularda Telefonla destek hizmeti vermekteyiz. Bu sayede sorunlarınız en hızlı bir şekilde sonuca kavuşcaktır.

 

GARANTİLİ MECİDİYEKÖY BİLGİSAYAR SERVİSİ

Bilgisayarlarınızı garantili olarak tamir etmekteyiz. Mecidiyeköy bilgisayar servisi ile aynı sorunu tekrarlanmayacak şekilde profesyonel ekiplerimiz ile tamir etmekteyiz.Hiç bir sorun yaşamaksızın tekrar eskisi gibi hızlı bir şekilde kullanmaya devam edin.

 

Tamir Süreci

Masaüstü, Notbook veya Laptop bilgisayarlarınız Mecidiyeköy bilgisayar Servisi hizmeti ile arıza talebi oluşturduğunuz gün içerisinde yerinde tamir işlemi yapılmaktadır. Ancak bazı laptop, notebook modellerinin yedek parçasınının bulanma durumuna göre tamir süresi değişmektedir.

 

Yedek Parça Hizmeti

Bilgisayarlarınız bozulduğunda veyada yükseltmek için gerekli olan tüm marka ve model parçaları MECİDİYEKÖY BİLGİSAYAR SERVİSİ hizmeti ile sıfır veya ikince el olarak temin etmekteyiz.

 

Bilgisayar Satış Hizmeti

bilgisayar olarak sadece tamir hizmeti değil aynı zamanda isteğiniz üzere istediğiniz şartlarda bilgisayar satışı yapmaktayız. Bilgisayardan almadan önce mutlaka bilgisayardan teklif alınız. Verilen teklif istediğniz kriterlerde, son teknoloji, dayanıklı malzemelerden ve en uygun maliyet ile hazırlanıcaktır.

 

7&24 Mecidiyeköy Bilgisayar Servisi

bilgisayar olarak mecidiyeköy bilgisayar servisi hizmetimiz ile siz değerli mecidiyeköy semtinde bulunan müşterilerimize gece gündüz demeden servis hizmeti vermekteyiz. Bizim için çalışma saatleri önemli değil sizin işinizin görülmesi daha önemlidir.

.

MECİDİYEKöY Bilgisayar Servisi ücreti

Servis Hizmeti fiyatları sorununuzun büyüklüğü ve kullanılan donanımsal parçaların fiyatlarına göre değişmektedir. Arayıp sorunlarınızı beyan ettiğinizde genel olan sorunlar için genel fiyat alabilmektesiniz.

 

Bakım Anlaşması

Eğer bilgisayarlarınız çok sık bozuluyor ise her defasında servis ücreti ödemek yerine, bakım anlaşması yaparak daha uygun maliyetle, ve rutin şekilde bakımları yapılır ve işleriniz aksamadan çalışmaya devam edebilirsiniz. MECİDİYEKÖY Bilgisayar Servisi ile mecidiyeköy bölgesindeki müşterilemiz bu anlaşmadan yararlanabilir.

 

Neden Bilgisayar

Günümüzde bilgisayar sistemlerinin artışı ile bilgisayar servisleri çoğalmıştır. Ancak sadece format atmasını bilen her kişi bilgisayarcıyım diye iş yeri açarak veya bireysel olarak çalışmaktadır. Bu tip şahıslara bir defa iş yaptırırsınız ancak verdiği zararlar çok büyük olabilir.bilgisayar olarak MECİDİYEKÖY bilgisayar servisi hizmetimiz ile hızlı, güvenilir, garantili ve memnuniyet içerisinde hizmet vermekteyiz. çözmüş olduğumuz arızalar bir daha karşınıza çıkmaz.

 

Mecidiyeköy Bilgisayar Servisi
Mecidiyeköy Bilgisayar Tamiri
Mecidiyeköy Bilgisayar Teknik Servisi
Mecidiyeköy Bilgisayar Tamircisi
Mecidiyeköy Bilgisayar Tamircileri
Mecidiyeköy Bilgisayarcılar
Mecidiyeköy Yerinde Bilgisayar Tamiri
Mecidiyeköy Notebook Tamiri
Mecidiyeköy Laptop Tamiri
Mecidiyeköy Laptop Servisi
Mecidiyeköy Notebook Servisi
Mecidiyeköy Laptop Teknik Servisi
Mecidiyeköy Notebook Teknik Servisi
Mecidiyeköy Notebook Servisleri
Mecidiyeköy Laptop Servisleri
Mecidiyeköy Bilgisayarcı
Mecidiyeköy Dizüstü Bilgisayar Tamiri
Mecidiyeköy Bilgisayar Formatı
Mecidiyeköy Bilgisayar Bakımı
Mecidiyeköy Bilgisayar Onarımı
Mecidiyeköy Bilgisayar Yedek Parçası
Mecidiyeköy Pc Servis
Mecidiyeköy Pc Teknik Servisi
Mecidiyeköy Pc Servisleri
Mecidiyeköy Pc Tamircisi
Mecidiyeköy Bilgisayar Bakımı
Mecidiyeköy Bilgisayar Yedek Parça
Mecidiyeköy İşyerlerine Bilgisayar Servisi
Mecidiyeköy Evlere Bilgisayar Servisi
Mecidiyeköy Ucuz Bilgisayarcı
Mecidiyeköy Acil Bilgisayarcı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir