SEO

SEO

İngilizcede ve Türkçede kısaca SEO (Search Engine Optimization) olarak ifade edilmektedir. Bununla birlikte arama motorları, arama sonuçlarını listelerken algoritmik bir yapı kullanmaktadır. Bu nedenle web geliştiricileri; yazmış oldukları sayfaları bu ayrıntıya dikkat ederek oluştururlar.

seo ile ilgili görsel sonucu

Sitemizi kısaca gezdiğinizde aylık periyotlarda Web siteniz için yapılacak çalışmaların ne denli geniş bir çalışma olduğunu sizde göreceksiniz. Web sitenize güncel Seo teknikleriyle , lafta olmayan deneyimli ” uzman ekibimizle” çalışmalarımızı bir düzen içerisinde organik ve google algoritmasına uyumlu olarak yapıyoruz. Seo fiyatları tablomuza gelince mümkün olan en düşük seviyelerde tutuyoruz. Nedeni ise tüm çalışmalar tamamen firmamızın iç dinamiğinde gerçekleşiyor. Dışarıdan herhangi İnternet sitelerinden hizmet almıyoruz. Ana sayfamızda belirttiğimiz birbirinden farklı dev A-Class IP ( Shared olmayan sadece bize özel ) zincirinden oluşan tüm Web siteleri firmamız bünyesinde çalışan ve firmamız ait sitelerdir. Hemen yandaki linki tıkladığınızda reklam siteleri ne denli büyük bir alt yapıya sahip olduğumuzu sizde göreceksiniz. Arama Motorları üzerine yaklaşık 10 seneden beri devam eden çalışmalarımız var. Bu süre içerisinde Arama motorlarındaki özellikle Google’da yaşanan gelişmeler, değişimler ve tüm süreçleri birebir içinde yaşamış bir firmayız. Bu değişimi bünyemizde olan yüzlerce web sitesi üzerinde yaptığımız çalışmalarla mümkün olmuştur.

Unutmayın ki, hatalı SEO çalışmalarının mağduru olmuş web sitelerini kaliteli hale getirmek için daha uzun ve kapsamlı çalışmalar yapılması gerekiyor. Bu ise  çalışmaların da daha yüksek maliyetli olacağı anlamına geliyor. Hatalı uygulama kurbanı olmamak için en baştan doğru kararı verin ve bize ekibinin uzmanlığına güvenin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir