Güvenlik Kamerası

Kamera Sistemleri Nedir ?

Güvenlik kamera sistemi güvenliğimizi emanet ettiğimiz kapalı devre izleme sisteminin diğer adı güvenlik kamera sistemidir. Piyasada KDTV diyede bilinen açılımı kapalı devre televizyon sistemi olan güvenlik sistemleri 7/24 kesintisiz olarak gözlem ve kayıt yapan bir kamera sistemidir. Kapalı devre televizyon sistemi kullanım

alanları tesis çevre izleme güvenlik kamera sistemleri, İş yeri güvenlik kamera izleme sistemleri, Ev kamera sistemleri, Fabrika güvenlik kamerası sistemleri, Şehir izleme sistemleri KYGS mobese sistemleri olarak günümüzde güvenlik kamera sistemlerinin pek çok kullanım alanı bulunmaktadır.


Güvenlik Kamerası Sistemleri

İnsanlar her saniye iş yerlerinin başında olamazlar. Ya da evlerinde de sürekli duramazlar. Tatil zamanlarında iş yerinden ya da evden uzakta iken; akılları iş yerinde ya da evlerinde kalır. Son zamanlarda artan hırsızlıklar ve hırsızların denediği farklı metotlar nedeni ile de bazen alarm sistemleri etkisiz kalabilir. Etkisiz kalmasa bile bazı durumlarda eksik kalabilir.

İnsanlar her saniye iş yerlerinin başında olamazlar. Ya da evlerinde de sürekli duramazlar. Tatil zamanlarında iş yerinden ya da evden uzakta iken; akılları iş yerinde ya da evlerinde kalır. Son zamanlarda artan hırsızlıklar ve hırsızların denediği farklı metotlar nedeni ile de bazen alarm sistemleri etkisiz kalabilir.

Güvenlik Kamerası kamera sistemleri artık günümüzde olmazsa olmazların arasında ve her firmanın kullanması zorunlu hale gelmiş demirbaşlarındandır.

Gece Görüşlü Güvenlik Kamerası çeşitlerimize bu kategoriden ulaşabilirsiniz. Her bütçeye uygun kaliteli gece görüşlü güvenlik kameralarımız bulunmaktadır . 24 Led ile 78 led aralığında 3,6 mm geniş açılı lensli ya da  6 mm, 8 mm , 12 mm lensli gece görüşlü güvenlik kameralarımızın yanında 4-8 mm ayarlanabilir lensli güvenlik kameralarımız da mevcuttur . 480 tvl ile 700 tvl aralığında gece görüşlü kameralar stoklarımızda mevcut olup , izlemek istediğiniz alanın aydınlık seviyesine göre güvenlik kamerası tercihinde bulunabilirsiniz.

kamera-sistemleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir